Turistika - Hotel Goethe - spa & wellness - Mariánské Lázně

Turistika

Mariánské Lázně

Mariánské Lázně

Mariánské Lázně jsou jedním z nejmladších a nejznámějších lázeňských měst v západních Čechách. Město leží v malebném údolí s překrásnými parky a je obklopeno hustými lesy. Více »

Slavkovský les

Slavkovský les

V západní části naší republiky, uprostřed „zlatého“ lázeňského trojúhelníku ohraničeného městy Karlovy Vary, Mariánské Lázně a Františkovy Lázně, se nachází území, které dosud uniká pozornosti. Dýchá svou nezaměnitelnou atmosférou, kterou stojí za to objevit. Více »

Střed Evropy

Střed Evropy

Geologický střed Evropy u vrchu Dyleň je součástí Česko-bavorského geoparku který je ukázkovým územím s projevy stovky milionů let trvajících geologických procesů. Více »

Důl Jeroným

Důl Jeroným

Národní kulturní památka Důl Jeroným v Čisté u Rovné je unikátním svědkem hornické kultury a dovednosti našich předchůdců.Více »

Pivnice “Ve skále“ Chodovar

Pivnice “Ve skále“ Chodovar

Rodinný pivovar v Chodové Plané je nejstarším pivovarem západočeského regionu. První písemná zmínka o něm pochází z roku 1573. Je však jisté, že pivo na tomto místě se vařilo již daleko dříve. Dokladem této dávné historie jsou původní ležácké sklepy ze 12.stol., tesané v žulové skále. Více »Kurzovní lístek

kurzy platné od 22.06.2018

EMU  1 EUR  ............  25,79 Kč
Rusko  100 RUB  ............  35,07 Kč
USA  1 USD  ............  22,14 Kč
Velká Británie  1 GBP  ............  29,41 Kč

Počasí v regionu


copyright © Hotel Goethe - spa & wellness - Mariánské Lázně webdesign DatNet